Σάββατο, 5 Ιανουαρίου 2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ: ΟΜΙΛΟΙ ΒΟΡΡΑ ΚΑΙ ΝΟΤΟΥ



ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ


Μεταμόρφωση Βόλου - ΜΕΝΤ 84-75
Ανατόλια - Μαρούσι 77-73
Φίλιππος Βέροιας - Πιερικός Αρχέλαος 74-59
Αιγάλεω - Ιωνικός Ιωνίας 72-62
Ηρακλής - Στρατώνι 73-56
Αίας Ευόσμου - Μαχητές Δόξας Πεύκων 63-53
Ρεπό: Ιωνικός Ν.Φ.


Μεταμόρφωση Βόλου - ΜΕΝΤ 84-75
Διαιτητές: Ευφραιμίδης - Κατωτικίδης.
Τα δεκάλεπτα: 14-18, 34-39, 60-47, 84-75.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ (Μυριτζής): Καραγιώργος 3 (1), Γεωργαντάς, Θεοφιλάκος, Νάνης 13 (1), Ζαρογιάννης 13, Τάσσος 4, Τσιώλης 19 (2), Γεωργίου 24 (6), Καφάσης , Καραβασάνης 4, Παρασκευάς 4.
MENT (Νικολαΐδης): Παπαδόπουλος Π. 8, Ευαγγελινός 16, Κυριώτης 3 (1), Τέρπος 3 (1), Στυλιανού 8 (1), Τσιμπής 5 (1), Γεωργάκης, Βαλαβανίδης 11 (3), Λευκαδίτης 21.


Ανατόλια - Μαρούσι 77-73
Διαιτητές: Φακίτσας - Γερακίνης.
Τα δεκάλεπτα: 22-19, 36-37, 56-53, 77-73.
ΑNATOΛΙΑ (Τσούρμας): Παυλέας 6, Τριανταφυλλίδης 13 (2), Τζιουβάρας 4, Γαλανίδης 17 (4), Κοϊμτζόγλου 3, Μουτσιαράς 14, Νησιώτης 6, Βεργίνης 6, Δάλπας 8 (2).
ΜΑΡΟΥΣΙ (Μάγειρας): Μπάρδας 10, Παπαδημητρίου 6 (2), Κωνσταντακόπουλος 6, Κερασοβίτης 14 (2), Δορκοφίκης 16 (1), Μαχαίρας 16, Σημαιόπουλος, Δρακάκης, Καμπούρης 5.


Φίλιππος Βέροιας - Πιερικός Αρχέλαος 74-59
Διαιτητές: Πιτσίλκας Μ. - Πιτσίλκας Β.
Τα δεκάλεπτα: 16-13, 37-24, 57-35, 74-59.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (Γκίμας - Μπλατσιώτης): Κοθράς 13 (2), Τριχόπουλος 15 (3), Κασαμπαλής 4, Μπρόζος 7 (1), Ράπτης 6, Χρυσόπουλος 7 (1), Πάλλης 17, Τσεσμετζής, Τσιόγκας 3 (1), Ορφανός 2, Σιδηρόπουλος, Φύκατας.
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ (Χαζηκυριακίδης): Καραΐσκος 8 (2), Κοντσές, Σακελλαρίου 8, Φακοπουλίδης 6, Μάρουσιτς 8, Δεληγεώργης 3 (1), Ασημάκης 8 (1), Γραβάνης, Ψωμάς - Λυμπάρης 18 (1).


Αιγάλεω - Ιωνικός Ιωνίας 72-62
Διαιτητές: Δαρλαμήτσος - Κρεσταινίτης.
Τα δεκάλεπτα: 21-14, 39-27, 48-43, 72-62.
ΑΙΓΑΛΕΩ (Κατσούνης): Σκουζής 2, Φωτητζόγλου 2, Καράβολας 16 (1), Γρύλλης 9 (1), Μουμπάρακ 19 (4), Διαμαντόπουλος 2, Μέλνικς 6, Χανιώτης 1, Αθανασόπουλος 9 (1), Σπίγγος 1, Καστανιώτης 5.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ (Αγγέλης): Μαλούνας 4, Μαραπίδης 15 (3), Παναγιώτου 6 (1), Τολιόπουλος 2, Αγγελίδη 7, Μπατάκας 11, Τανακίδης , Γιαμούκης, Γιαννουζάκος 3 (1), Νταράκης 10, Χαντζίδης.


Ηρακλής - Στρατώνι 73-56
Διαιτητές: Καλογερόπουλος - Ταρενίδης Κ..
Τα δεκάλεπτα: 15-12, 36-26, 44-40, 73-56.
ΗΡΑΚΛΗΣ (Κωστόπουλος): Τοπούζης 8, Πασαλίδης 11, Μπεχλιβάνης 6 (1), Ζεχερλής, Δαμαλής 8 (1), Σταμπουλής 17 (3), Σαμαράς 16 (2), Κυρίτσης, Σικαλίδης 2, Καζάκος 5 (1).
ΣΤΡΑΤΩΝΙ (Μύθου): Πεγιάς, Καμήλαλης, Κοκολιός 2, Κιγμέτογλου 13 (2), Μαυροματίδης 3 (1), Δασκαλόπουλος 9, Κουντουρατζόγλου 6, Γράβας 4, Μόσχου 19 (1), Νουκάρης.


Αίας Ευόσμου - Μαχητές Δόξας Πεύκων 63-53
Διαιτητές: Δεληγιαννίδης - Λόρτος.
Τα δεκάλεπτα: 17-15, 29-30, 41-37, 63-53.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (Χατζούλης): Βάσκος, Τεπετίδης 16 (2), Ηλιάδης 16, Δεμερτζής, Μαυρίδης 14, Γυμνόπουλος 5 (1), Παπαβασιλείου, Τασιούδης, Αμούτζιας, Ντάλλης 5 (1), Καρνάβας 3, Σταύρου 4.
ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ (Κυριακού): Ζεϊμπέκης 2, Χατζηνικολάου 10 (1), Σαββίδης, Αρνίδης 2, Ελευθεριάδης 4, Καλούτσικος 6, Μυλωνίδης 6, Δανάκης 7, Παυλίδης, Φουτζιτζής 15 (1), Δαβάνης, Καρούζος.


Η επόμενη αγωνιστική (12η, 13/01): Μαρούσι - Μεταμόρφωση Βόλου, ΜΕΝΤ - Φίλιππος Βέροιας, Πιερικός Αρχέλαος - Αιγάλεω, Ιωνικός Ιωνίας - Ηρακλής, Στρατώνι - Αίας Ευόσμου, Μαχητές Δόξας Πεύκων - Ιωνικός Ν.Φ..


 ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ


Κρόνος Αγ. Δημητρίου - Δούκας 58-65
Έσπερος ΑΟΠΑ - Ένωση Ιλίου 72-71
ΑΕΚ - Χολαργός 88-85 (73-73κ.α.)
Χαλκίδα - Ψυχικό 62-66
Αμύντας - Αετός 87-70
Νήαρ Ηστ - Πέραμα 69-56
Ρεπό: Πανερυθραϊκός


Κρόνος Αγ. Δημητρίου - Δούκας 58-65
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος - Παπαφωτίου.
Τα δεκάλεπτα: 20-16, 31-32, 48-45, 58-65.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Παρασκευόπουλος): Αγγελόπουλος 13, Στραγανιώτης 6, Μιχαλόπουλος, Μανίκας, Βρύνας 14 (4), Βλαχόπουλος 18, Καραπλής 7 (1), Αντωνόπουλος, Λαζαρίδης.
ΔΟΥΚΑΣ (Γιαννόπουλος): Παπαδιονυσίου Στ. 6 (1), Μπουρδάνος 22 (3), Δελής 2, Κεφάλας, Μελάς 3 (1), Σπανάκος 4, Ζακυνθινός, Φιλιππάκος 11, Χάλαρης 14, Παπαδιονυσίου Γ. 3 (1).


Έσπερος ΑΟΠΑ - Ένωση Ιλίου 72-71
Διαιτητές: Μπλέτσας - Μαντήλας.
Τα δεκάλεπτα: 23-18, 33-36, 56-50, 72-71.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γιατράς): Νιφόρας, Κατιάκος 20, Πετρόπουλος 2, Γιαννικόπουλος 5, Αποστολόπουλος, Ιωάννου 15 (3), Μακρής 2, Κάλλης 12 (3), Παναγόπουλος, Σκόνδρας 3 (1), Αγγελόπουλος 13, Οικονομόπουλος.
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ (Δεσποτάκης): Σπυρόπουλος 4, Μπέλλας Γ. 8 (1), Κουτούζος, Ζαρακώστας, Μητρόπουλος 5, Γεωργιάδης, Μούκας 9, Μπέλλας Ο. 13 (1), Λυκογιάννης 11, Ροδοστόγλου 4, Τσότσος 17, Στράγκας.


ΑΕΚ - Χολαργός 88-85
Διαιτητές: Τεφτίκης - Μπούκας.
Τα δεκάλεπτα: 23-20, 35-48, 54-63, 73-73 (κ.α.), 88-85.
AEK (Ζιάγκος): Φαλέκας 19 (2), Τζόλος 3 (1), Πολυτάρχου 16, Κουκουράβας 7, Γκιζόγιαννης 19, Βεσκούκης 2, Κοψαύτης 5, Σιαμανδούρας, Δέσπος 17, Βαβάτσικος.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ (Συμεωνίδης): Καρβούνης, Κούτουλας 5 (1), Αποστολίδης 8 (2), Εμμανουηλίδης 16 (2), Άρχος, Κατράνας 14 (2), Πουλής 6 (2), Τσιώκος, Κιαπέκος 2, Αντωνίου 24 (5), Τασσόπουλος 10.


Χαλκίδα - Ψυχικό 62-66
Διαιτητές: Μακρής - Λιότσος.
Τα δεκάλεπτα: 24-15, 32-42, 46-56, 62-66.
ΧΑΛΚΙΔΑ (Οικονομάκης): Λάππας 6, Πανταζής, Πεταλωτής, Κατσούλας 7 (1), Τομαράς 20 (2), Ντέντα 2, Θεοδώρου, Παρδακάς 4, Μπένος 16, Εκινέ 7 (1).
ΨΥΧΙΚΟ (Ρεμεντέλας): Μπάρμπας 5 (1), Αχής, Βιδάλης, Μπασδέκης 7 (1), Πέττας 15, Βογιατζής 6, Μιχόπουλος 6 (1), Κορίζης 11, Κολώκας 16 (2).


Αμύντας - Αετός 87-70
Διαιτητές: Αποστολίδης - Παπαθανασίου.
Τα δεκάλεπτα: 23-22, 44-45, 66-61, 87-70.
ΑΜΥΝΤΑΣ (Βλάχος): Λόλας 7 (1), Τοπάλι, Χούμας 5 (1), Λαζαρίδης 2, Βαρδιάνος 10 (1), Σαρικάς 10 (1), Καραμαλέγκος 9 (1), Κουκουνιάς 15 (1), Ζούπας 8, Τζουγκαράκης 21.
ΑΕΤΟΣ (Παπαμάρκος): Ξυδάς, Κούσουλας 8 (2), Βούζας, Μητσάκης 7, Μπαλτάς 2, Μόρφης 5, Θέος, Κόκκαλης 16, Παπαργυρόπουλος 15 (2), Τύρλας 17.


Νήαρ Ηστ - Πέραμα 69-56
Διαιτητές: Ραχιώτης - Φραγκούλη.
Τα δεκάλεπτα: 22-14, 36-31, 50-43, 69-56.
ΝΗΑΡ ΗΣΤ (Καρνέσης): Κουλής Χ., Χατζηκωστής 19 (3), Ταταρούνης 7, Καζιάνης, Παπακωνσταντίνου, Ντιπ 4, Καραμπάς 11 (1), Καρασταμάτης 14 (2), Σαλτουρίδης 10, Χαμαϊδής, Μουγιός 2, Χαρωνίτης 2.
ΠΕΡΑΜΑ (Κατοπώδης): Μπουραζάνης 2, Μονέος, Αλμπέρτης, Καραμαδούκης 7 (2), Κορκοσούρας 10 (2), Ριζηνός 4, Μαρίνος 20 (3), Τσιλιγιάννης, Ιωάννου, Πλατσικούδης 11 (1), Λεγάτος, Θώδος 2.


Η βαθμολογία (σε 11 αγώνες): Ψυχικό 19*, ΑΕΚ 19*, Πανερυθραϊκός 17*, Χολαργός 16*, Αετός 16*, Αμύντας Δάφνης 16*, Νήαρ Ηστ 15*, Δούκας 15*,  Έσπερος ΑΟΠΑ 15, Ένωση Ιλίου 14*, Χαλκίδα 13*, Κρόνος Αγ. Δημητρίου 12*, Πέραμα 11.
*Έχουν κάνει το ρεπό τους

Η επόμενη αγωνιστική (12η, 13/01): Ένωση Ιλίου - Κρόνος Αγ. Δημητρίου, Δούκας - ΑΕΚ, Χολαργός - Χαλκίδα, Ψυχικό - Αμύντας, Αετός - Νήαρ Ηστ, Πέραμα - Πανερυθραϊκός.

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου